Einige Informationen werden in der Originalsprache angezeigt. Übersetzen

Ferienunterkünfte in Wijckel

Finde und buche einzigartige Unterkünfte auf Airbnb

Kurzstatistiken über Ferienunterkünfte in Wijckel

  • Ferienunterkünfte insgesamt

    Entdecke 70 Ferienunterkünfte in Wijckel.

  • Preise pro Nacht ab

    Ferienunterkünfte in Wijckel beginnen bei € 78 pro Nacht vor Steuern und Gebühren.

  • Verifizierte Gästebewertungen

    Mehr als 1.250 verifizierte Bewertungen, die dir bei der Entscheidung helfen

  • Familienfreundliche Ferienunterkünfte

    50 Unterkünfte bieten zusätzlichen Platz und eine kinderfreundliche Ausstattung.

  • Haustierfreundliche Ferienunterkünfte

    Finde 10 Unterkünfte, in denen Haustiere erlaubt sind.

  • Unterkünfte mit speziellen Arbeitsplätzen

    50 Unterkünfte verfügen über einen speziellen Arbeitsplatz.

  • WLAN-Verfügbarkeit

    60 Ferienunterkünfte in Wijckel verfügen über WLAN-Zugang.

  • Beliebte Ausstattung für Gäste

    Gästen gefällt diese Ausstattung in Ferienunterkünften in Wijckel: Küche, WLAN und Pool.

  • Durchschnittliche Bewertung: 4,7

    Unterkünfte in Wijckel erhalten von Gästen eine durchschnittliche Bewertung von 4,7 von 5 Sternen.

Erstklassig bewertete Ferienunterkünfte in Wijckel

Gäste sind sich einig: Diese Unterkünfte werden aufgrund ihrer Lage, Sauberkeit und weiteren Aspekten hoch bewertet.

1 von 1 Seiten1 / 1
Gäste-Favorit
Tiny House
Durchschnittliche Bewertung: 4,93 von 5, 89 Bewertungen

gypsy wagon + private sanitary + jacuzzi possibly

Experience the ultimate gypsy feeling in our authentic gypsy wagon/gypsy wagon+garden shed next to the wagon with private sanitary facilities, kitchenette, refrigerator, microwave, etc. There is a private terrace with a beautiful panoramic view over the countryside. (whirlpool can be booked additionally )we have a farmhouse, 1 km from the beautiful town of Sloten,here is a supermarket Between the Frisian lakes,on the 11-city cycle route. With private parking You can also rent E-bikes from us.

Superhost
Privatunterkunft
Durchschnittliche Bewertung: 4,82 von 5, 204 Bewertungen

Sfeervolle en ruime woonboerderij Friesland

Onze prachtig herbouwde woonboerderij ligt in Sondel, het eerste dorp achter Lemmer, nog voor Balk in het Gaasterland, Zuidwest Friesland. Een heerlijke plek voor een familie weekend of een weekend met vrienden. Er is een ruime goed geoutilleerde keuken om met elkaar te kokkerellen, een grote eettafel, ruimte tuin, een buiten BBQ (op gas). Het Gaasterland staat bekend om haar bossen en meren om te wandelen, fietsen, zeilen en paardrijden. Ook zijn er meerdere golfbanen in de nabije omgeving.

Gäste-Favorit
Bungalow
Durchschnittliche Bewertung: 5 von 5, 11 Bewertungen

Off grid met eco floating cabin aan prive eiland

Onze Konga float heeft een vaste ligplaats aan ons prive eiland, gelegen in het meer de Morra in Zuid West Friesland. Heb je behoefte aan privacy, rust, ruimte, off grid, natuur in alle comfort, dan is onze Float exact wat je nodig hebt. Je hebt het eiland voor jezelf. Midden in de natuur. Je kunt vissen, zwemmen, suppen, zeilen, of gewoon even helemaal niks. Wakker worden in ons, duurzaam gebouwd varend tiny huis is voor iedereen een weldaad, waarna je de hectiek van alle dag weer aan kunt.

Beliebter Gäste-Favorit.
Privatunterkunft
Durchschnittliche Bewertung: 5 von 5, 88 Bewertungen

Holländisches Häuschen aus dem 17. Jahrhundert

Es fühlt sich an, als würde man in ein Gemälde aus dem Goldenen Zeitalter eintreten. Dieses Häuschen bietet Ruhe, weite Himmel und den Charme vergangener Zeiten. Authentische Details – wie antike Fliesen und kunstvolles Schreinerhandwerk – erzählen die Geschichte von Tradition und Handwerkskunst. Amsterdam ist nur wenige Minuten entfernt. Fahren Sie mit dem Fahrrad zur nahegelegenen Bushaltestelle (kostenlose Fahrräder vorhanden) und erreichen Sie das Zentrum von Amsterdam in 15 Minuten.

Beliebter Gäste-Favorit.
Privatunterkunft
Durchschnittliche Bewertung: 5 von 5, 25 Bewertungen

Casa Sloten, mooi huis aan Elfstedenroute

Kom volledig tot rust in deze unieke en charmante accommodatie. De pittoreske stad (!) Sloten telt slechts 700 inwoners maar toch is het stadje een feest om te bezoeken door haar fantastische en sfeervolle monumentale gebouwen en restaurants, het kleine maar intrigerende museum en prachtige wandelroutes in de directe omgeving. Sloten is als 1 van de Friese Elfsteden tevens een ideale uitvalsbasis voor watersportliefhebbers en (in de winter) schaatstochten op het Slotermeer.

Gäste-Favorit
Wohnung
Durchschnittliche Bewertung: 4,96 von 5, 67 Bewertungen

Lekker Sliepe

Op één van de mooiste plekjes midden in het centrum van Lemmer bieden wij dit totaal vernieuwde appartement te huur aan. Het appartement is gelegen boven onze IJssalon IIskâld; een begrip in Lemmer en wijde omstreken. Met vrij uitzicht op het Dok, de Lemster toer en de brug naar de Schulpen. Kortom, een onbetaalbaar uitzicht. Vanuit het appartement staat u meteen midden in het centrum van ons prachtige dorp te midden van tal van restaurants- winkels en gezellige terrassen..

Superhost
Cottage
Durchschnittliche Bewertung: 4,73 von 5, 267 Bewertungen

Friesebedstee Gaasterland | calm & natural pool

Welcome to our Friesebedstee, a detached holiday home on a small, green holiday park in the heart of Gaasterland. Rolling forests, lakes and cycling routes are right on your doorstep. Inside, a bright living room with a fireplace. Outside, a spacious, private garden and a shared natural swimming pool on the park. Three bikes are ready to go. Ideal for families and nature lovers who want peace and quiet without ever getting bored. And yes, your dog is very welcome too.

Gäste-Favorit
Blockhütte
Durchschnittliche Bewertung: 4,89 von 5, 122 Bewertungen

Heerlijk huisje aan viswater met vrij uitzicht

Genieten in een comfortabele huisje aan viswater. Fraai uitzicht over tulpenvelden en spelende haasjes. Geniet van de rust in de tuin met talloze vogeltjes, ga naar Urk of Lemmer voor gezelligheid of probeer een visje te vangen vanaf je eigen steiger. Alles mag niets hoeft. Het huisje is gezellig ingericht voor vier personen en van alle gemakken voorzien. Met twee terrassen altijd een zon- of schaduwplek en een vrijstaande schuur met oplaadpunt voor de fietsen.

Gäste-Favorit
Bauernhof
Durchschnittliche Bewertung: 4,95 von 5, 155 Bewertungen

Boerderij met Hottub & Sauna Optioneel mancave

Gelegen in de Noardlike Fryske Wâlden, bevindt zich onze prachtige Woonboerderij 'Daalders Plakje'. Een mooie weidse omgeving met veel rust en ruimte, omringt door leuke dorpjes en steden. Hottub & Sauna zijn inbegrepen. Mancave optioneel bij te boeken. Inbegrepen: . Sauna • Hottub • Wifi • Open haard • Grote tuin met beschut terras! • Gratis parkeren • Mogelijkheid om met huisdieren te logeren • Wamachine & Droger • Bad • 2 grote TV’s •

Beliebter Gäste-Favorit.
Blockhütte
Durchschnittliche Bewertung: 4,99 von 5, 168 Bewertungen

Finse Kota met Prive Barrelsauna

Ervaar de gezelligheid en charme van een authentieke Finse kota bij Bed & Breakfast Voor De Wind in Slootdorp! Of je nu een romantisch uitje plant, een ontspannen weekendje weg wilt, op zoek bent naar een zakelijke overnachting of gewoon wilt genieten van de natuurlijke pracht, onze Finse kota’s bieden een bijzondere overnachtingservaring. Ga je voor de ultieme ontspanning? Boek dan onze finse kota met prive Barrelsauna!

Gäste-Favorit
Wohnung
Durchschnittliche Bewertung: 4,96 von 5, 23 Bewertungen

Appartement De Oude Kleermakerij

Sfeervol appartement met prachtig uitzicht in hartje Lemmer. Dit compleet gerenoveerde appartement bevindt zich midden in het bruisende centrum van Lemmer. Geniet van een schitterend uitzicht op de iconische Blokjesbrug en de toren van Lemmer. Dankzij de centrale ligging heb je alle gezelligheid en voorzieningen binnen handbereik – perfect voor een geslaagd weekendje weg of een ontspannen vakantie.

Gäste-Favorit
Boot
Durchschnittliche Bewertung: 4,96 von 5, 273 Bewertungen

Sfeervol overnachten op het water in hartje Zwolle

Stay on the Harmonie, our cosy 1913 ship in the heart of Zwolle. Sleep on the water, surrounded by history and charm. Enjoy views of the old city wall from the wheelhouse. Below deck: a warm kitchen, comfy sofa, wood stove and large skylight. Relax on the deck—breakfast in the morning sun or drinks at sunset. Shops nearby. Direct train to/from Schiphol. Weekly stays get a discount.

Beliebte Ausstattung in Ferienunterkünften in Wijckel