Einige Informationen werden in der Originalsprache angezeigt. Übersetzen

Ferienunterkünfte in Scherpenisse

Finde und buche einzigartige Unterkünfte auf Airbnb

Kurzstatistiken über Ferienunterkünfte in Scherpenisse

  • Ferienunterkünfte insgesamt

    Entdecke 40 Ferienunterkünfte in Scherpenisse.

  • Preise pro Nacht ab

    Ferienunterkünfte in Scherpenisse beginnen bei € 53 pro Nacht vor Steuern und Gebühren.

  • Verifizierte Gästebewertungen

    Mehr als 870 verifizierte Bewertungen, die dir bei der Entscheidung helfen

  • Familienfreundliche Ferienunterkünfte

    30 Unterkünfte bieten zusätzlichen Platz und eine kinderfreundliche Ausstattung.

  • Haustierfreundliche Ferienunterkünfte

    Finde 20 Unterkünfte, in denen Haustiere erlaubt sind.

  • Unterkünfte mit speziellen Arbeitsplätzen

    10 Unterkünfte verfügen über einen speziellen Arbeitsplatz.

  • WLAN-Verfügbarkeit

    40 Ferienunterkünfte in Scherpenisse verfügen über WLAN-Zugang.

  • Beliebte Ausstattung für Gäste

    Gästen gefällt diese Ausstattung in Ferienunterkünften in Scherpenisse: Küche, WLAN und Pool.

  • Durchschnittliche Bewertung: 4,8

    Unterkünfte in Scherpenisse werden von Gästen sehr gut bewertet – im Durchschnitt mit 4,8 von 5 Sternen.

Erstklassig bewertete Ferienunterkünfte in Scherpenisse

Gäste sind sich einig: Diese Unterkünfte werden aufgrund ihrer Lage, Sauberkeit und weiteren Aspekten hoch bewertet.

1 von 1 Seiten1 / 1
Beliebter Gäste-Favorit.
Cottage
Durchschnittliche Bewertung: 4,98 von 5, 297 Bewertungen

Luxe natuurhuis met wellness bij vijver

Water lily lodge is gelegen in een bosrijke omgeving bij een prachtige vijver in de tuin (5600m2) van een residentiële villa. Een romantisch weekendje weg, tot rust komen en de stilte ervaren op ons zwevend terras of relaxeren in de Hot tub of Barrelsauna(gebruik gratis) Luxueuze inrichting met alle comfort. De lodge ligt aan de rand van een natuurgebied met veel wandel- en fietsroutes. De historische steden Brugge en Gent en ook de kust zijn vlakbij.Ontdek zelf de schoonheid van onze omgeving.

Gäste-Favorit
Privatunterkunft
Durchschnittliche Bewertung: 4,92 von 5, 25 Bewertungen

Sfeervol huis bij zee | 5min | BBQ & lange avonden

Lange avonden, frisse zilte zeelucht en overal om je heen water en ruimte. Dit sfeervolle huis op het Zeeuwse eiland Tholen is een heerlijke plek om daar middenin te zitten. Op vijf minuten rijden van de Oosterschelde, met een nostalgische kerk in de achtertuin, alle ruimte om buiten te zitten, is dit dé plek voor een paar ontspannen dagen aan zee. Perfect voor stellen, vrienden of kleine groepen die willen zwemmen, wandelen langs het water, samen koken en genieten van lange zomeravonden.

Beliebter Gäste-Favorit.
Eigentumswohnung
Durchschnittliche Bewertung: 5 von 5, 44 Bewertungen

Water & Natuur vlakbij de Oosterschelde Oester

Volop genieten van rust in Zeeland! Centraal gelegen tussen Antwerpen, Rotterdam en de Kust Eiland Tholen, gelegen aan de Oosterschelde. Genieten aan het water, fietsen door natuur en rustieke dorpjes op één van de mooiste plekjes van Nederland of oesters eten in Yerseke. Het kan allemaal vanuit onze twee heerlijke appartement, bekijk gerust beide advertenties. allebei zijn ze van alle gemakken voorzien; terras op het zuiden, een volledig ingerichte keuken, aparte badkamer en slaapcomfort.

Beliebter Gäste-Favorit.
Privatunterkunft
Durchschnittliche Bewertung: 4,99 von 5, 102 Bewertungen

Luxe Chalet met sauna in oase van rust

Kom tot rust en ontspan in ons duurzame houten chalet met sauna, die volledig omringd is door natuur en bossen. Je kan genieten van het prachtige natuurreservaat Goor-Asbroek of de sportieve toer op gaan en gebruik maken van de vele wandel-, fiets & mountainbikeroutes. Kortom ideaal voor een duo-uitje, een culinaire en of actieve vakantie in deze stijlvolle luxe chalet. - Linnen & badhanddoeken aanwezig - Elektrische laadpaal voor wagen aanwezig mits extra betaling en te melden bij boeking

Gäste-Favorit
Gästehaus
Durchschnittliche Bewertung: 4,97 von 5, 115 Bewertungen

Studio Lakeview

Zoekt u rust, vrijheid, ruimte, luxe en comfort met het stadscentrum van Goes om de hoek? Dan is Studio Meerzicht de perfecte vakantiebestemming voor u! Het oude centrum van Goes met zijn vele restaurants (sterrenchef tot brasserie), heerlijke terrasjes en ruim winkelaanbod ligt op slechts 20 minuten wandelen of 6 minuten fietsen, evenals Nationaal Park Oosterschelde De steden Middelburg, Vlissingen, Zierikzee, Veere, Domburg, Zoutelande zijn met de auto in 20 tot 40 minuten bereikbaar.

Gäste-Favorit
Chalet
Durchschnittliche Bewertung: 4,94 von 5, 104 Bewertungen

Vakantiewoning BOaSe

Schakel een tandje terug in deze unieke, rustgevende accommodatie. Een idyllisch chalet verscholen in een bosrijke omgeving. Deze chalet is een ware troef voor iedereen die op zoek is naar ontspanning en onthaasting. Geniet van de open haard of bij goed weer van het grote terras. Buiten bevindt zich een gezellige kampvuurplaats. Hier kun je onder de sterrenhemel samenkomen, marshmallows roosteren, verhalen vertellen en genieten van de simpele geneugten van het buitenleven.

Superhost
Loft
Durchschnittliche Bewertung: 4,92 von 5, 292 Bewertungen

coast accommodation puur-polder-logies

Puur-Polder-Logies -enjoy, relax, and blow away the cobwebs on the Zeeland coast. - Accommodation is atmospheric and stylishly furnished.. -studio is a 2-minute walk from the beach (Oosterschelde) and diving sites. -5-minute walk to cozy restaurants and a cozy harbor. -Beautiful cycling and walking routes along the coast and through the polders. -boat trips and sailing packages -oyster picking at low tide -Hot tub can be used for a fee of 65.00 euros

Superhost
Privatunterkunft
Durchschnittliche Bewertung: 4,77 von 5, 88 Bewertungen

Vakantiehuis New Zeeland

Vakantiehuis New Zeeland ligt in Scherpenisse op het Zeeuwse eiland Tholen. Het 4 persoons huis is prachtig gerenoveerd en sfeervol ingericht. Zoek je een fijn vakantiehuis nabij de Oosterschelde om te genieten van rust, ruimte en lekker eten, dan ben je hier op de juiste plek. Er zijn 2 slaapkamers een luxe badkamer en keuken. Ook heeft u de beschkking over een ruime sfeervolle tuin. Bedlinnen, handdoeken en eindschoonmaak zijn inbegrepen

Superhost
Blockhütte
Durchschnittliche Bewertung: 4,84 von 5, 161 Bewertungen

Foresthouse 207

This cottage is surrounded by woods. It's the ideal place to unwind and enjoy nature. It's fully equipped with every luxury, and you can enjoy a cup of coffee or tea outside on the beautiful terrace with a hot tub. In the bathroom, you'll find a wonderful bath to unwind. The cottage is nestled in a wooded area, and we have similar properties adjacent to it, but each has its own private woodland. The minimum age for our guests is 25.

Beliebter Gäste-Favorit.
Privatunterkunft
Durchschnittliche Bewertung: 4,98 von 5, 103 Bewertungen

Huisje aan de Binnenmaas

Deze stijlvolle accommodatie is perfect om tot rust te komen. Midden in de natuur, aan het water. Wandelen, fietsen, werken, ontspannen. Het kan allemaal in ons huisje midden op het eiland Hoeksche Waard. Maar ook Rotterdam, Dordrecht en Breda liggen op 30 min rijden afstand en kunnen eenvoudig bezocht worden vanuit de locatie. Het huisje is per auto bereikbaar via een onverharde eigen weg en is omgeven door weiland.

Gäste-Favorit
Wohnung
Durchschnittliche Bewertung: 4,89 von 5, 9 Bewertungen

Leuchtturmwohnung

Ein totales Gefühl von Freiheit mit atemberaubenden Ausblicken, so weit das Auge reicht. Das Zusammenspiel von Sonne, Wind und Gezeitenwasser ist ein visuelles Spektakel, das die Sinne anregt und den Geist zur Ruhe bringt. Die Residenz De Zeester mit ihrem markanten Leuchtturm ist schon von weitem zu sehen, als Wahrzeichen am größten Nationalpark der Niederlande, der Oosterschelde.

Beliebter Gäste-Favorit.
Scheune
Durchschnittliche Bewertung: 5 von 5, 20 Bewertungen

Polderhuys | Ruhe und Raum für zwei

Raus aus dem Alltag. Nur das Geräusch von Vögeln und Wind. Nachts nur das Licht der Sterne und ein Leuchtturm in der Ferne. Polderhuys: eine über 100 Jahre alte Scheune, mit viel Sorgfalt zu einem Ort der Ruhe und Weite umgebaut. Für zwei. Zum Entschleunigen und einfach mal nichts tun. Genau so, wie man es sich erhofft, und vielleicht noch ein bisschen besser.

Beliebte Ausstattung in Ferienunterkünften in Scherpenisse

  1. Airbnb
  2. Niederlande
  3. Zeeland
  4. Scherpenisse