
Ferienunterkünfte in Poronin
Finde und buche einzigartige Unterkünfte auf Airbnb
Kurzstatistiken über Ferienunterkünfte in Poronin

Ferienunterkünfte insgesamt
Entdecke 400 Ferienunterkünfte in Poronin.

Preise pro Nacht ab
Ferienunterkünfte in Poronin beginnen bei € 9 pro Nacht vor Steuern und Gebühren.

Verifizierte Gästebewertungen
Mehr als 3.840 verifizierte Bewertungen, die dir bei der Entscheidung helfen

Familienfreundliche Ferienunterkünfte
130 Unterkünfte bieten zusätzlichen Platz und eine kinderfreundliche Ausstattung.

Haustierfreundliche Ferienunterkünfte
Finde 80 Unterkünfte, in denen Haustiere erlaubt sind.

Ferienunterkünfte mit Pool
10 Unterkünfte verfügen über einen Pool.

Unterkünfte mit speziellen Arbeitsplätzen
120 Unterkünfte verfügen über einen speziellen Arbeitsplatz.

WLAN-Verfügbarkeit
390 Ferienunterkünfte in Poronin verfügen über WLAN-Zugang.

Beliebte Ausstattung für Gäste
Gästen gefällt diese Ausstattung in Ferienunterkünften in Poronin: Küche, WLAN und Pool.

Durchschnittliche Bewertung: 4,9
Unterkünfte in Poronin werden von Gästen sehr gut bewertet – im Durchschnitt mit 4,9 von 5 Sternen.
Erstklassig bewertete Ferienunterkünfte in Poronin
Gäste sind sich einig: Diese Unterkünfte werden aufgrund ihrer Lage, Sauberkeit und weiteren Aspekten hoch bewertet.

Nydala Eco - dom nr 3 z sauną i widokiem na góry
Nowoczesne, przytulne, designerskie wnętrza i zapierające dech w piersiach widoki! Położona na szczycie wzgórza, z niezakłóconym panoramicznym widokiem, Nydala Eco to przyjazna dla środowiska wioska składająca się z 3 prywatnych willi oferujących komfortowy wypoczynek. Natura i piesze szlaki u progu, trasy narciarskie oddalone o zaledwie 5 minut, będąc blisko Białki Tatrzańskiej oferujemy spokój z łatwym dostępem do wszystkich udogodnień, świetnych restauracji, basenów termalnych i wielu innych.

Studio shelter house II piętro, widok na Tatry
Studio shelter house o powierzchni 33 m kw. z balkonem w wysuniętym lukarnie, z pięknym widokiem na Tatry Zachodnie. Przestronne, 4-metrowe wnętrze wykończone drewnem modrzewiowym. Łóżko typu "king size" 180x200cm z opcją rozsuwania na 2 pojedyncze. Aneks kuchenny ze zmywarką, lodówką, mikrofalą, tosterem ekspresem do kawy. Rozkładany fotel-sofa o szerokości 100cm czyni studio wygodne dla 2 osób lub 2 os z dzieckiem. Wanna w otwartej przestrzeni, toaleta z umywalką w oddzielnym pomieszczeniu.

Grand Chalet
Grand Chalet to luksusowa willa o powierzchni 250 m2 w sercu Podhala z panoramicznym widokiem na Tatry. Na gości czekają: 4 klimatyzowane sypialnie, 4 łazienki, jacuzzi z widokiem, sauna, sala gier z bilardem i PS5, strefa fitness, gabinet do pracy ze światłowodem, kącik dla dzieci, kominek i całoroczny grill. Willa oferuje komfortowe zakwaterowanie dla 10 osób. Idealne miejsce na rodzinny wypoczynek, spotkania z przyjaciółmi czy workation – komfort, nowoczesność i wyjątkowy klimat w jednym.

Tatra-Zakopane-Love Dom z Widokiem na Tatry
Piękny, drewniany dom stoi w Poroninie, obok Zakopanego. W towarzystwie łąk i Tatr. Z tarasem zalanym słońcem i przepięknymi widokami. Dla zakochanych par na długie spacery i piękne wieczory przy bio kominku. Dla rodzin na szalone dni w ogrodzie, rozgrywki w siatkówkę i magiczne wyprawy w góry. Dla przyjaciół na narty, ognisko w ogrodzie, żeby rozmawiać, śmiać się, śpiewać i aktywnie spędzać czas. Dla miłośników Tatr, rowerzystów, grzybiarzy, narciarzy. Dla uciekających od zgiełku miasta.

Apartament Jaśkowy
Apartament o powierzchni 73,8 m2. Na parterze znajduje się kuchnia, salon i mała toaleta. Z salonu wyjście na taras (meble ogrodowe, koce, grill ). Na piętrze znajduje się: łazienka z prysznicem, dwupoziomowa główna sypialnia z dużym łożem małżeńskim oraz wejście po drabince na otwartą antresolę z kolejnym dużym łóżkiem. Drugie pomieszczenie wyposażone jest w dwa łóżka jednoosobowe (możliwe ich połączenie), co czyni ten apartament idealnym rozwiązaniem dla rodzin lub grupy przyjaciół.

HONAY HOUSE with a stunning view of mountains
HONAY HOUSE is a cozy and modern cottage with a stunning and unique view of the High Tatra Mountains. Our house is perfectly crafted for everyone who is searching for wild nature, active recreation or just a refuge from the crowded resorts of Podhale. It`s a peaceful location. As a designers we took care of every detail to let you experience a high-quality interior that is extremely natural and warm. Outside the house you can also enjoy wooden chill deck. Welcome to stay on our hill.

Apartment on 1050m! with view terrase ,max. 8 ppl
One-level apartment (100 m2) located in a wooden house at an altitude of 1050 above sea level!!! The entrance is separate. The apartment has a large terrace, we provide deckchairs. The view of the mountains "enters" the living room:) You can park your car on the property. The sauna and fireplace are free ,the 2x jacuzzi ( wood hot tub) paid extra. You can reach Gubałówka on foot(1 hour) and go by ropeway to Krupówki (4 minutes). Surroundings: hiking and cycling routes, ski slops!

J a t k a No1
Jatka No1 jest to nowo otwarty obiekt położony w miejscowości Suche i oferuje widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Gubałówka – 5,4 km, Dworzec PKP Zakopane – 8,8 km. Na miejscu zapewniono balkon, bezpłatny prywatny parking oraz bezpłatne WiFi. Zapewniono taras, balkon, 2 sypialnie, salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i mikrofalówka, a także 2 łazienki z bidetem. Goście mogą podziwiać widok na góry.

Spacious villa with private jacuzzi
Wake up to a million-dollar view of the Tatra Mountains in this private mountain house at Wierchy View. Nestled in a peaceful part of Kościelisko, the house offers three cozy bedrooms, air conditioning, an indoor fireplace, and a private jacuzzi — perfect for relaxing after a day in the mountains. Surrounded by nature yet just minutes from the center of Kościelisko and a short drive from Zakopane, it’s a place where true tranquility meets comfort and unforgettable views.

Dom Czarne Wierchy 1 z Jacuzzi, Sauną, Tężnią
Oferujemy Państwu niezapomniany pobyt w luksusowym domu Czarne Wierchy Premium 1, położonym w malowniczej okolicy Zakopanego, z prywatną strefą SPA wyposażoną w saunę fińską, tężnię solankową oraz jacuzzi. Ten komfortowy dom zapewnia wygodne zakwaterowanie dla 6 osób w 3 eleganckich sypialniach. Dom zachwyca wystrojem, w którym dominują naturalne drewno, designerskie meble, stylowe dodatki inspirowane góralską tradycją oraz przytulne materiały.

Prywatne jacuzzi, sauna, widok! Tatra Spa Kościel.
A spacious cottage featuring 3 separate bedrooms, 4 bathrooms, a living room with a kitchenette, and an additional double mattress located in the attic. The cottage offers breathtaking panoramic views of the Tatra Mountains. Guests have exclusive access t

Górska Ostoya adults only
Nasz dom powstał z potrzeby powrotu do natury i odskoczni od miejskiego zgiełku. Jest to miejsce w którym nasi goście mogą doświadczyć bliskości natury na każdym kroku. Poczuj się częścią przyrody, pozwól aby budził Cię śpiew ptaków i szum drzew.
Beliebte Ausstattung in Ferienunterkünften in Poronin
Unterkünfte in der Nähe der Top-Sehenswürdigkeiten von Poronin
Weitere tolle Ferienunterkünfte in Poronin

Góralski Harem Osada Glamp (1) z jacuzzi i balią

Apartament Gerlach z widokiem na góry

Wilczy Spokój by Mountain Prestige

Górski & Polny Kwiat

Płomykówka Rzepiska / Owl’s Nest in the Tatras

Tatrzańska Kryjówka 1 Premium Chalets Zakopane

Cisza Nad Doliną

2 Bedroom Mountain View Apartment + Sauna & Pool
Wann ist die beste Zeit, um Poronin zu besuchen?
| Monat | Jän | Feb | Mär | Apr | Mai | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dez |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Durchschn. Preis | € 97 | € 104 | € 92 | € 98 | € 98 | € 96 | € 133 | € 116 | € 108 | € 83 | € 78 | € 95 |
| Durchschn. Temperatur | -10 °C | -11 °C | -9 °C | -5 °C | 0 °C | 4 °C | 6 °C | 6 °C | 2 °C | -1 °C | -5 °C | -9 °C |
Spannende Reiseziele
- Unterkünfte mit Frühstück Poronin
- Unterkünfte mit Waschmaschine und Trockner Poronin
- Haustierfreundliche Unterkünfte Poronin
- Unterkünfte an der Skipiste Poronin
- Chalets Poronin
- Cottages Poronin
- Wohnungen Poronin
- Familienfreundliche Unterkünfte Poronin
- Unterkünfte mit Terrasse Poronin
- Unterkünfte mit Sitzbereich im Freien Poronin
- Unterkünfte mit Sauna Poronin
- Bed & Breakfasts Poronin
- Unterkünfte mit Feuerstelle Poronin
- Häuser Poronin
- Unterkünfte mit Whirlpool Poronin
- Villen Poronin
- Unterkünfte mit Kamin Poronin
- Chochołowskie Termy
- Tschirmer See
- Jasna Niedere Tatra
- Thermalbad Gorący Potok
- Tatra-Nationalpark
- Tatralandia
- Nationalpark Slowakisches Paradies
- Polana Szymoszkowa
- Nationalpark Niedere Tatra
- Nationalpark Babia Góra
- Terma Bania
- Thermalbäder BUKOVINA
- Königsschloss Wawel
- Malinô Brdo Ski Resort
- Oskar Schindlers Fabrik
- Wasserpark Besenova
- Planty
- Krakau - Kongresszentrum
- Pieniński Nationalpark
- Jánošíkove Diery
- Vlkolínec
- Burg Zipser Burg und Leutschau
- Museum of Municipal Engineering
- Galeria Kazimierz





