
Ferienunterkünfte in Ootmarsum
Finde und buche einzigartige Unterkünfte auf Airbnb
Kurzstatistiken über Ferienunterkünfte in Ootmarsum

Ferienunterkünfte insgesamt
Entdecke 20 Ferienunterkünfte in Ootmarsum.

Preise pro Nacht ab
Ferienunterkünfte in Ootmarsum beginnen bei € 61 pro Nacht vor Steuern und Gebühren.

Verifizierte Gästebewertungen
Mehr als 230 verifizierte Bewertungen, die dir bei der Entscheidung helfen

Ferienunterkünfte mit Pool
10 Unterkünfte verfügen über einen Pool.

Unterkünfte mit speziellen Arbeitsplätzen
10 Unterkünfte verfügen über einen speziellen Arbeitsplatz.

WLAN-Verfügbarkeit
20 Ferienunterkünfte in Ootmarsum verfügen über WLAN-Zugang.

Beliebte Ausstattung für Gäste
Gästen gefällt diese Ausstattung in Ferienunterkünften in Ootmarsum: Küche, WLAN und Pool.

Durchschnittliche Bewertung: 4,7
Unterkünfte in Ootmarsum erhalten von Gästen eine durchschnittliche Bewertung von 4,7 von 5 Sternen.
Erstklassig bewertete Ferienunterkünfte in Ootmarsum
Gäste sind sich einig: Diese Unterkünfte werden aufgrund ihrer Lage, Sauberkeit und weiteren Aspekten hoch bewertet.

Beleef het platteland
Heerlijk vakantie vieren in Twente. Onze woning bevindt zich in de directe buurt van het kunststadje Ootmarsum. De natuurgebieden het Springendal en Ottershagen liggen op loop/fietsafstand. Jullie hebben de beschikking over een compleet ingerichte woning met 2 terrassen en tuin. Er is parkeergelegenheid en de mogelijkheid om fietsen te stallen en op te laden. In de omgeving zijn veel fiets en wandelroutes. In de woning zijn streekboeken, thrillers en spelletjes waar je gebruik van kunt maken.

Uniek landgoed in de natuur nabij Ootmarsum
In het prachtige Twentse landschap midden in natuurgebied het Springendal op steenworp afstand van de Duitse grens en nabij het schilderachtige plaatsje Ootmarsum ligt het landgoed Hoeve Springendal. U beschikt over één van de tien appartementen die volledig, sfeervol en comfortabel is ingericht. Eén van de appartementen is ingericht voor vier personen. In onze oude graanschuur kun je lekker ontbijten of lunchen, ook hebben wij heerlijk versgebakken appeltaart of een lokaal speciaal biertje.

Dorpsboerderij Teupenhoes
Je ziet maar zelden zo'n unieke accommodatie mét een geschiedenis. Je verblijft in de oudste woning van Denekamp. Je hebt beschikking over een complete studio in de schuur van deze mooie dorpsboerderij. Een unieke en sfeervolle plek met toegang tot een mooie boomgaard voor eigen gebruik waar je heerlijk tot rust kunt komen. De woonruimte beschikt over een eigen ingang, hal met garderobe, badkamer met douche. Op zolder is een prachtige grote woonruimte met pantry en slaapruimte op een entresol.

NEU! Stilvolle Traum-FeWo auf altem Bauernhof
Willkommen auf unserem ehemaligen Bauernhof – direkt an der "Grenzschleuse" Frensdorferhaar! Erhole Dich in unseren frisch renovierten, geräumigen Ferienwohnungen mit modernem Komfort und historischem Charme. Direkt an Radwegen gelegen, perfekt für Radfahrer & Familien: abschließbare Fahrradgarage, Spielmöglichkeiten & familienfreundliche Ausstattung. Genieße Natur, eine voll ausgestattete Küche, Loggia, Smart-TV, Fitnessraum & den Hofladen mit regionalen Produkten. Buche jetzt Deine Auszeit!

Luxury lodge in Twente
Lodge 'Tango in the Night' is een ruim, luxe appartement gelegen op een prachtig, eeuwenoud erf in typische, Saksische stijl. De lodge heeft een ruime en gezellige woonkamer, keuken, twee tweepersoons slaapkamers, luxe badkamer met vrijstaand bad, én een fijn plekje om buiten te zitten. En dat temidden van het groene, glooiende Twentse landschap en op steenworp afstand van het pittoreske stadje Ootmarsum. Nu alleen nog het goede gezelschap! Dat kan dat niet anders dan genieten worden, toch?

Steelhouse - your forest escape by the lake
Unwind at this serene, secluded escape. Our Steel House, elevated on stilts, offers privacy and a rare connection with nature. Relax in the sauna for a peaceful retreat. At its highest point over the water, a sitting area with a 360º wood stove keeps you cozy. Enjoy movie nights with a beamer and speaker for extra entertainment. Outside, a spacious wooden deck with a sun lounger, outdoor dining table, BBQ, pizza oven, and a stunning lake view awaits. For dog owners: the property is fenced😊

Verblijf op een Twents landgoed
Bijzonder en luxe overnachten in Twente? Aan het einde van een laan met fraaie, dikke eikenbomen liggen de Landgoed Lodges Scholten Linde. Een oude boerderij uit 1638, omringd door fluitende vogels, ruisende bomen en groen zover je oog reikt. Op steenworp afstand van kunststadje Ootmarsum, aangrenzend aan de mooiste natuurgebieden vol fiets & wandelroutes. Onze lodge is geschikt voor 2 personen (met mogelijkheid tot 4 personen). Kom je met meer dan 2 personen? Stuur ons dan een bericht.

"Mooiplekje" stilvolles Ferienhaus im Grünen
Das 80qm große und über 100 Jahre alte Ferienhaus "Mooiplekje" liegt idyllisch und sehr ruhig am Rande einer kleinen Siedlung im Grünen. Es verfügt über einen eigenen Garten, ist liebevoll und hochwertig eingerichtet, ebenerdig und mit Fußbodenheizung ausgestattet. Es ist der ideale Ausgangspunkt für Wander- und Radtouren. 4 km vom Zentrum Bad Bentheims´ und 4km von der Niederländischen Grenze entfernt, können Sie von hier direkt an der Sandsteinroute starten. Wir freuen uns auf Sie!

erve schuurboer
Tussen de weilanden waar de Dinkel voorbij stroomt vindt u het natuurhuisje in het kleine plaatsje Tilligte, tussen Denekamp en Ootmarsum. De vernieuwde vakantiewoning ligt dichtbij het prachtige natuurgebied 'Het Springendal' en 'Landgoed Singraven' waar je mooie wandel en fietstochten kunt maken. Ook kun je het mooie historische stadje Ootmarsum bezoeken. Dit natuurhuisje is het ideale plekje waar u helemaal tot rust kunt komen en kunt genieten van het twentse landschap.

Wandelen en fietsen, fantastisch vanaf dit chalet.
Ons gezellig ingerichte chalet, gelegen op de rustige camping Bij de Bronnen vlak bij Ootmarsum. Het bezit een heerlijke tuin en een fraaie veranda waar je tot laat in de avond heerlijk kunt zitten. Dit chalet wordt veel gebruikt door wandelaars en fietsers. Wandelroutes liggen in het chalet klaar. Ootmarsum en Oldenzaal liggen op een steenworp afstand. Ook is een bezoek aan Bad Bentheim of het iets verder gelegen Münster zeker de moeite waard.

Smithoes
Ontspannen, relaxen en opladen. Kom genieten van een prachtig uitzicht bij de ondergaande zon. Deze vakantiewoning ligt in het glooiende landschap op loopafstand van Ootmarsum waar je heerlijk kunt wandelen en fietsen in de prachtige natuur. Onze boerderij op dit adres, is de plek waar onze jonge kalfjes verblijven. Buiten of binnen .. er is echt ruimte voldoende. Geniet van de privacy en prachtige uitzichten over de omringende velden.

The cabin in the woods, a cozy place to relax.
Need some time for yourself? Or in need of some well earned quality-time alone or with your partner? Don't look any further, because this is the perfect place to escape the busy city life, to meditate, to write or to just to enjoy the peace and quietness of Twente. Enjoy the beautiful sunset outside or get comfy inside + the electric fireplace. The rental price that is shown is calculated per person, per night.
Beliebte Ausstattung in Ferienunterkünften in Ootmarsum
Weitere tolle Ferienunterkünfte in Ootmarsum

Villa Waterkant am See mit Sauna, Kamin & Garten

Historisches Ferienhaus - Juwel

Luxe vakantiewoning in Twente te huur !

Knus overnachten in Twente

Deine Auszeit im Grünen - direkt am Wald

For re-creation and inspiration Het Stift Twente

De BirkeWagen. Fris en vrolijk chalet in de natuur

Neu! Traum-FeWo mit Galerie im Bauernhaus!
Spannende Reiseziele
- Veluwe
- Walibi Holland
- Nationalpark Weerribben-Wieden
- TT Circuit Assen
- Apenheul
- Nationalpark Drents-Friese Wold
- Sallandse Heuvelrug
- Universität Twente
- Bungalowpark 'T Giethmenseveld
- Slagharen Freizeitpark & Resort
- Wildlands
- Nationalpark Dwingelderveld
- Drents-Friese Wold
- Julianatoren Apeldoorn
- Nationalpark Veluwezoom
- Hunebedcentrum
- Allwetterzoo Münster
- Veluwse Bron
- Museum der Festung Bourtange
- Thermen Bussloo Wellness und Hotel
- Giethoorn Zentrum
- Freizeitpark Beerze Bulten
- Nationales Gefängnismuseum
- Burg Bentheim





