
Ferienunterkünfte in Lelystad
Finde und buche einzigartige Unterkünfte auf Airbnb
Kurzstatistiken über Ferienunterkünfte in Lelystad

Ferienunterkünfte insgesamt
Entdecke 140 Ferienunterkünfte in Lelystad.

Preise pro Nacht ab
Ferienunterkünfte in Lelystad beginnen bei € 18 pro Nacht vor Steuern und Gebühren.

Verifizierte Gästebewertungen
Mehr als 7.240 verifizierte Bewertungen, die dir bei der Entscheidung helfen

Familienfreundliche Ferienunterkünfte
50 Unterkünfte bieten zusätzlichen Platz und eine kinderfreundliche Ausstattung.

Haustierfreundliche Ferienunterkünfte
Finde 20 Unterkünfte, in denen Haustiere erlaubt sind.

Unterkünfte mit speziellen Arbeitsplätzen
60 Unterkünfte verfügen über einen speziellen Arbeitsplatz.

WLAN-Verfügbarkeit
130 Ferienunterkünfte in Lelystad verfügen über WLAN-Zugang.

Beliebte Ausstattung für Gäste
Gästen gefällt diese Ausstattung in Ferienunterkünften in Lelystad: Küche, WLAN und Pool.

Durchschnittliche Bewertung: 4,7
Unterkünfte in Lelystad erhalten von Gästen eine durchschnittliche Bewertung von 4,7 von 5 Sternen.
Erstklassig bewertete Ferienunterkünfte in Lelystad
Gäste sind sich einig: Diese Unterkünfte werden aufgrund ihrer Lage, Sauberkeit und weiteren Aspekten hoch bewertet.

Friendly guesthouse on a horsefarm
De Pionier is suitable for 4 people. On the ground floor, there is a seating area, dining area, kitchenette, and bathroom with shower and toilet. There are two single box-spring beds on the open mezzanine. Additionally, there is a separate small bedroom with two single beds. An extra bed can be added for a fifth person for a fee. Bed linen and towels are included in the price. Lelymare is a former organic farm. Now, mainly horses graze here, and the pastures have been developed in a natural way. Three cozy guest accommodations have been set up in one of the outbuildings. Here, you can enjoy the peace and space that Lelymare and the surrounding area have to offer. There are many opportunities for walking and cycling. The famous Oostvaardersplassen and the Markerwadden are nearby. A local bus runs to and from the station. If you have your own transport, you can park safely and for free on the premises. We look forward to welcoming you to Lelymare! Tjeerd & Miep

Historisch stads muurhuisje
Het Muurhuusje is een authentieke woning gelegen aan de Vischmarkt en is tegen de oude stadsmuur van Harderwijk gebouwd. Er bestaat een mogelijkheid om vanuit de woning boven op de stadsmuur te komen, waar en klein zithoekje staat. Op loopafstand vindt u vele restaurants, boulevard met strand en haven, een gezellig stadscentrum met winkels en horeca. Het Dolfinarium is op loopafstand. Vanuit deze accommodatie kun je allerlei activiteiten ondernemen. Gratis parkeren is bij boeking inbegrepen.

Appartement aan de rand van Lelystad
Vanuit het appartement fiets of wandel je eenvoudig naar de Oostervaardersplassen en het Oostvaardersveld. Aan de andere kant van de stad ligt Natuurpark Lelystad en met de boot kan je vanuit de haven naar de Marker Wadden om vogels te spotten Of bezoek je liever het gezellige Bataviastad Fashion Outlet , ga je een dagje vissen bij Toms Creek of breng je een bezoek aan het Aviodrome? Ook het knusse Enkhuizen, modern Almere en de Hanzestad Harderwijk zijn eenvoudige aan te rijden in +/- 30min

Het-Boothuys in Harderwijk
Bij ons boothuis komen luxe, comfort en rust samen voor een onvergetelijk verblijf! Met drie luxe ingerichte slaapkamers en twee badkamers biedt ons boothuis plaats aan maximaal zes gasten, perfect voor een gezinsvakantie of een uitje met vrienden. Geniet en ontdek het huis wat van werkelijk alle gemakken is voorzien. Van de volledig uitgeruste keuken tot de gezellige woonkamer, alles is zorgvuldig ontworpen om aan uw behoeften te voldoen. Verwen uzelf met een unieke ervaring aan het water.

Stylish Barn Conversion | 15 min from Amsterdam
Easy access: cycle to the nearby bus stop (free bikes provided) and reach central Amsterdam in less than 20 minutes. On the edge of a nature reserve, just outside Amsterdam, you’ll find our fully renovated guesthouse. A sunny house with beautiful views, this oasis of calm is the perfect base to explore the area, including historic towns such as Monnickendam and Marken. Amsterdam is literally just around the corner - an ideal retreat to escape the city bustle and return refreshed the next day.

Cozy family house with lake view near Amsterdam
Een verrassend veelzijdige woning aan de rand van water en natuur. De woning is zonnig, ruim en comfortabel en biedt ruimte tot 5 personen. Met extra reiswieg en kinderstoel voor kleine kinderen. Met de Oostvaardersplassen als achtertuin, Markermeer op loopafstand en Bataviastad binnen handbereik. Er is alle ruimte om te watersporten, fietsen, wandelen, mountainbiken, vissen, klimmen en shoppen. Ook voor cultuur en architectuur. Binnen het uur van steden als Amsterdam, Utrecht en Zwolle.

Huis van Hestia.
Kom ontspannen in ons gezellige houten vakantiehuis, sfeervol ingericht en gelegen op een idyllische plek in het biologische landbouwgebied aan de rand van Lelystad. Ontsnap aan de drukte en geniet van de rust, comfort en de tuin van ca 1 ha. Wij richten ons op rustzoekers, die hier in deze prachtige omgeving naar hartenlust kunnen recreëren. Geniet van onze prachtige tuin met de vele vogels en de reeën die regelmatig langskomen. Je kunt 's avonds zelfs genieten van een gezellig kampvuur.

Luxe Boshuisje met privé Jacuzzi, Sauna & Airco
Welkom in ons luxe Scandinavische wellness boshuis aan de bosrand. Geniet van rust, natuur en je eigen privé sauna en jacuzzi, met Amsterdam, Utrecht en ’t Gooi dichtbij voor een dagje uit. Hier kun je volledig ontspannen of heerlijk tot rust komen na een dag vol leuke uitstapjes. • Privé jacuzzi met bubbels & jets (±38°C, jaarrond) • Luxe indoor sauna • Airconditioning • Amsterdam & Utrecht op 30 min • Gooimeer op 15 min • Zandvoort & strand op 60 min • Mooie wandel- en fietsroutes

Pure Verwennerij Apeldoorn, luxe suite mét Jacuzzi
Voel de zachtheid van luxe beddengoed, ruik de verse koffie in de ochtend en hoor het rustgevende bubbelen terwijl je ontspant in je privé Jacuzzi. Deze suite is een oase waar elk zintuig wordt geprikkeld. Geniet van pure verwennerij, op steenworp afstand van Paleis het Loo, Apenheul & de Julianatoren. Het centrum is met de elektrische fietsen nog geen 10 minuutjes. Perfect voor een romantisch uitje, een welverdiende break of als vakantie verblijf. Jouw luxe droomplek wacht op je!

Moderne watervilla; logeren op het water
Kom tot rust in deze unieke en fantastische splitlevel woning: veel licht, ruimte en gezellige buitenterrassen. Vanaf de vlonders spring je in het water, of vaar je met het supboard of met de roeiboot weg! Vanuit de grote woonkeuken kijk je over het water. Met een trapje naar beneden kom je in de woonkamer waar het heerlijk toeven is en sta je gelijkvloers met het water. Een level lager liggen badkamer en slaapkamers en sta je "oog in oog" met het water.

Luxe boothuis in de haven van Harderwijk
Vanuit deze ideaal gelegen accommodatie kun je allerlei activiteiten ondernemen, zoals varen, suppen, fietsen, zwemmen, wandelen, kanoën etc. Het boothuis ligt zeer centraal gelegen en de gezellige boulevard met zijn terrasjes en binnenstad van Harderwijk zijn op loopafstand. Ook het stadstrand is zeer dichtbij. In de woning aanwezig o.a. volledig uitgeruste keuken, tv, wifi, airco, bluetooth in de badkamer etc. Kortom, heerlijk genieten aan het water!

Soothing Spacious Studio with Sauna option
Experience the charm of our spacious and serene studio, nestled in a quiet, green setting on the outskirts of Lelystad—just 45 minutes from Amsterdam. This warm and inviting open space is surrounded by a peaceful garden, offering the perfect environment to relax, unwind, and recharge. Enhance your stay with the ultimate wellness experience in your private wood-fired sauna (€45 per session, approx. 4 hours), ensuring deep relaxation in complete privacy.
Beliebte Ausstattung in Ferienunterkünften in Lelystad
Unterkünfte in der Nähe der Top-Sehenswürdigkeiten von Lelystad
Weitere tolle Ferienunterkünfte in Lelystad

Een luxe studio in de Landstrijkenwijk

Your own cosy tower.

Amsterdam City - Rooftop Houseboat

Modern Tiny House 'Het Pentagon'- regio Amsterdam

Privé-eiland aan de Reeuwijkse Plassen

Luxury Home • Free Parking • Central Netherlands

A tiny house - Amsterdam region

a cosy and comfortable room 1-person
Wann ist die beste Zeit, um Lelystad zu besuchen?
| Monat | Jän | Feb | Mär | Apr | Mai | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dez |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Durchschn. Preis | € 87 | € 82 | € 72 | € 76 | € 74 | € 72 | € 81 | € 81 | € 77 | € 81 | € 80 | € 86 |
| Durchschn. Temperatur | 4 °C | 4 °C | 6 °C | 10 °C | 13 °C | 16 °C | 18 °C | 18 °C | 15 °C | 11 °C | 7 °C | 4 °C |
Spannende Reiseziele
- Unterkünfte mit Terrasse Lelystad
- Unterkünfte mit Seezugang Lelystad
- Unterkünfte direkt am Strand Lelystad
- Unterkünfte mit Kamin Lelystad
- Unterkünfte mit Waschmaschine und Trockner Lelystad
- Familienfreundliche Unterkünfte Lelystad
- Unterkünfte am Wasser Lelystad
- Unterkünfte mit Sitzbereich im Freien Lelystad
- Haustierfreundliche Unterkünfte Lelystad
- Unterkünfte mit Strandzugang Lelystad
- Häuser Lelystad
- Wohnungen Lelystad
- Veluwe
- Keukenhof
- Johan-Cruyff-Arena
- GelreDome
- Strand Zandvoort
- Walibi Holland
- Anne-Frank-Haus
- Damplatz
- Vondelpark
- Amsterdam RAI
- Van Gogh Museum
- Nationalpark Weerribben-Wieden
- Ziggo Dome
- Rotlichtviertel
- Nationalpark Hoge Veluwe
- NDSM
- Rijksmuseum Amsterdam
- Utrecht Centraal
- Petten aan Zee
- Bahnhof Amsterdam Centraal
- Noorderpark
- Apenheul
- Concertgebouw
- Olympiastadion





