Einige Informationen werden in der Originalsprache angezeigt. Übersetzen

Ferienunterkünfte in Gmina Kolbudy

Finde und buche einzigartige Unterkünfte auf Airbnb

Kurzstatistiken über Ferienunterkünfte in Gmina Kolbudy

  • Ferienunterkünfte insgesamt

    Entdecke 100 Ferienunterkünfte in Gmina Kolbudy.

  • Preise pro Nacht ab

    Ferienunterkünfte in Gmina Kolbudy beginnen bei € 18 pro Nacht vor Steuern und Gebühren.

  • Verifizierte Gästebewertungen

    Mehr als 900 verifizierte Bewertungen, die dir bei der Entscheidung helfen

  • Familienfreundliche Ferienunterkünfte

    20 Unterkünfte bieten zusätzlichen Platz und eine kinderfreundliche Ausstattung.

  • Haustierfreundliche Ferienunterkünfte

    Finde 40 Unterkünfte, in denen Haustiere erlaubt sind.

  • Unterkünfte mit speziellen Arbeitsplätzen

    40 Unterkünfte verfügen über einen speziellen Arbeitsplatz.

  • WLAN-Verfügbarkeit

    90 Ferienunterkünfte in Gmina Kolbudy verfügen über WLAN-Zugang.

  • Beliebte Ausstattung für Gäste

    Gästen gefällt diese Ausstattung in Ferienunterkünften in Gmina Kolbudy: Küche, WLAN und Pool.

  • Durchschnittliche Bewertung: 4,8

    Unterkünfte in Gmina Kolbudy werden von Gästen sehr gut bewertet – im Durchschnitt mit 4,8 von 5 Sternen.

Erstklassig bewertete Ferienunterkünfte in Gmina Kolbudy

Gäste sind sich einig: Diese Unterkünfte werden aufgrund ihrer Lage, Sauberkeit und weiteren Aspekten hoch bewertet.

1 von 1 Seiten1 / 1
Gäste-Favorit
Privatunterkunft
Durchschnittliche Bewertung: 5 von 5, 29 Bewertungen

Bielawy House

The Bielawy House has been specially designed for relaxation. It features a modern, chlorine-free (active oxygen) heated pool with a massage bench, a 6-person jacuzzi, and a high-quality sauna. The spacious garden includes a playground, ping pong table, monkey bars, trampoline, and volleyball court! Inside the house, guests can relax by the fireplace, play table soccer, Xbox, or poker. The well equipped kitchen provides ideal conditions for cooking. Nearby, there are beautiful lakes and forests

Gäste-Favorit
Privatunterkunft
Durchschnittliche Bewertung: 4,97 von 5, 77 Bewertungen

Dom u Marzycieli na Kaszubach

Dom u Marzycieli z widokiem na las, położony w sercu Kaszub, niezwykle wygodny i nowoczesny, a przy tym przytulny, w którym starannie dobrane meble i tkaniny pozwolą Ci się zrelaksować i odprężyć. Dom przyjazny dzieciom dzięki wyposażeniu w zabawki, książeczki, gry oraz w mini plac zabaw i trampolinę. Gości z pewnością zadowoli przestronny taras z leżakami, duży ogród, grill, palenisko, kominek. Najbliższa okolica obfituje w jeziora, lasy i zabytki architektury. Dom położony 30 km od Gdańska.

Superhost
Wohnung
Durchschnittliche Bewertung: 4,89 von 5, 55 Bewertungen

Chmielna Penthouse I Basen I Klima I Żuraw Gdański

Can you combine postcard-perfect views, high-end comfort, and a proper dose of relaxation after a full day of exploring the city? Yes, you can – and you’ll find it all on the top floor of the modern building at Chmielna 63, where comfort is not just a luxury, but a necessity. This stylish penthouse is more than just a place to sleep- it's a versatile space that can cater to your unique needs. Plus, it features a spacious private terrace with a breathtaking view of Gdańsk’s Old Town skyline.

Gäste-Favorit
Cottage
Durchschnittliche Bewertung: 5 von 5, 5 Bewertungen

Nowoczesny domek 60m 2 Kamień

Zapraszamy do wynajmu 3 domków 6-osobowych, położonych przy samym jeziorze,zaledwie kilka minut spacerem od plaży. Cisza, spokój, bliskość natury i piękne widoki to gwarancja udanego wypoczynku. Każdy domek wyposażony jest w kominek, TV 55'',wi-fi,zmywarkę,odkurzacz,lodówkę,piekarnik, grill, a na terenie znajdują się kajaki, rowery i hulajnogi, pralka i suszarka elektryczna. Doskonałe warunki do wędkowania i relaksu nad jeziorem. Idealne miejsce na wypoczynek z rodziną lub przyjaciółmi!

Gäste-Favorit
Eigentumswohnung
Durchschnittliche Bewertung: 5 von 5, 15 Bewertungen

Modern Stay - Heliosa - Garden & Free Parking

Modern & Cozy Apartment in Kowale – Great Location & Amenities! Perfect for business travelers and tourists. SUPERMARKETS: (by walk) - 2 min to Żabka - 5 min to Biedronka & ALDI - 7 min to Kowale Shopping Center & NETTO - 10 min to LIDL TRANSPORT & NEARBY: (by car) - 20 min to Gdańsk City - 15 min to GDN airport - 10 min to “Designer Outlet Gdańsk” (Uber & Bolt available) FOOD & DELIVERY: - Uber Eats & Glovo serve the area. - You’ll find pizzerias, kebabs, burgers, and KFC nearby.

Gäste-Favorit
Wohnung
Durchschnittliche Bewertung: 4,93 von 5, 15 Bewertungen

50m² Wohnung, 2 Zimmer, Privatparkplatz

Witam turystów, rodziny, pary, grupy znajomych, zapraszam do dwupokojowego apartamentu który składa się z dużego salonu z balkonem z wielką kanapą oraz mniejszym pokojem też z dwuosobowym łóżkiem , oddzielną kuchnią oraz nowoczesną łazienką z wanną, dla gości zapewnione prywatne miejsce parkingowe, apartament mieści się w południowej dobrze skomunikowanej części Gdańska ,do centrum autem i taxi 15 min, komunikacją 30-40 min, do lotniska też blisko , dużo sklepów obok miejsca pobytu

Gäste-Favorit
Cottage
Durchschnittliche Bewertung: 4,98 von 5, 43 Bewertungen

Całoroczny Domek na Kaszubach

Duży prywatny całoroczny dom posadowiony na niezależnej ogrodzonej nieruchomosci, sąsiadującej z trzech stron z lasem. Pełna przestrzeń do Waszego wyłącznego użytku zapewnia prywatność i komfort. A wiec jeśli nadal nie macie planów na urlop a marzycie o tym by naładować akumulatory, zapomnieć o codziennych rozterkach, odzyskać wewnętrzny spokój i równowagę, zapraszamy na Kaszuby, W okresie zimowym ogrzewanie domku jest kominkiem, drewno w cenie, Pupile miło widziane u nas x

Gäste-Favorit
Tiny House
Durchschnittliche Bewertung: 4,89 von 5, 89 Bewertungen

Domek z prześwitem na jezioro

Jeżeli chcesz odpocząć na łonie natury, w towarzystwie śpiewu ptaków, w klimatycznym miejscu, w pobliżu jeziora to zapraszam do domku w Borkowie. Domek zlokalizowany jest na działce z dala od miejskiego zgiełku w otulinie kaszubskich lasów i 3 jezior. Do Twojej dyspozycji domek z tarasem, ogród z miejscem na ognisko czy grilla. Domek w Borkowie to również idealna baza wypadowa do Trójmiasta czy zwiedzania Szwajcarii Kaszubskiej. Do Gdańska, Gdyni, Sopotu kursuje pociąg PKM.

Beliebter Gäste-Favorit.
Wohnung
Durchschnittliche Bewertung: 4,98 von 5, 250 Bewertungen

Gdansk, Stara Stocznia Apartment

Nowoczesny apartament w centrum Gdańska z widokiem na rzekę Motławę, koło widokiwe, w sąsiedztwie Muzeum II Wojny Światowej. Główna sypialni typu ensuite. Druga sypialnia z dwoma kontynentalnymi pojedynczymi łózkami z możliwością połączenia. W salonie znajduje się rozkładana kanapa. Z okien apartamentu można podziwiać widok na Stare Miasto. Dodatkowe udogodnienia: garaż, pralnia, taras, restauracje. Miejsce parkingowe dostępne za dodatkowa opłatą.

Beliebter Gäste-Favorit.
Wohnung
Durchschnittliche Bewertung: 5 von 5, 30 Bewertungen

Morze / Widok / Parking / Netflix /Klima Sauna+Gym

Relax with a panoramic view of greenery and the sea. Close to the beach (900 m) and the centre of Gdansk and Sopot (15 minutes). ✔ Unique view ✔ Excellent location ✔ Two double rooms and a sofa bed ✔ Fully equipped kitchen for 6 persons: pans, pots, cutlery, toaster, dishwasher, washing machine, etc. ✔ Air-conditioned lounge ✔ WiFi, Netflix, 4k TV ✔ Parking space in monitored garage hall ✔ Gym, dry and steam sauna, club room with billiards, bar, tv

Beliebter Gäste-Favorit.
Wohnung
Durchschnittliche Bewertung: 4,93 von 5, 162 Bewertungen

Amazing Riverview & Spa Apartment with Terrace

Niepowtarzalny apartament z najlepszym widokiem na Starym Mieście w Gdańsku. Apartament posiada przestronny, umeblowany taras z widokiem na zabytkowe kamienice, wizytówkę Gdańska - Żuraw, rzekę Motławę oraz Bramę Zieloną. Apartament mieści się w inwestycji Deo Plaza, która umożliwia gościom dostęp do strefy SPA, basenu, (płatne dodatkowo na miejscu). Apartament idealny dla gości ceniących sobie luksus, wygodę i wypoczynek na najwyższym poziomie.

Superhost
Privatunterkunft
Durchschnittliche Bewertung: 4,85 von 5, 33 Bewertungen

Apartament nad jeziorem blisko Gdańska

Zapraszamy do naszego uroczo położonego mieszkania na parterze, znajdującego się w spokojnym gospodarstwie rolnym (dom rodzinny). Mieszkanie posiada osobne wejście. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy pragną uciec od zgiełku miasta i cieszyć się naturą. Nasze mieszkanie oferuje bliskość jeziora, gdzie można odpocząć na plaży i cieszyć się wodnymi atrakcjami, oraz urokliwego lasu, idealnego na spacery i wycieczki rowerowe.

Beliebte Ausstattung in Ferienunterkünften in Gmina Kolbudy

Wann ist die beste Zeit, um Gmina Kolbudy zu besuchen?

MonatJänFebMärAprMaiJunJulAugSepOktNovDez
Durchschn. Preis€ 52€ 49€ 47€ 47€ 53€ 55€ 58€ 69€ 58€ 51€ 47€ 51
Durchschn. Temperatur1 °C1 °C3 °C7 °C12 °C16 °C18 °C19 °C15 °C10 °C5 °C2 °C
  1. Airbnb
  2. Polen
  3. Pommern
  4. Danzig
  5. Gmina Kolbudy